• SIA Eirobūve Latvija celtniecības nozarē darbojas jau kopš 1996.gada. 

   

  Jau vairākus gadus SIA "Eirobūve Latvija” specializējas biroja ēku, sabiedrisko ēku, veikalu, noliktavu un privātmāju būvniecībā un renovācijā. Esam veikuši celtniecības un rekonstrukcijas darbus ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā. Kā viens no pēdējiem unikālajiem objektiem jāmin Rīgā, Elizabetes ielā renovētā 5 stāvu māja, kur bija nepieciešama augsta profesionalitāte, precizitāte un darba veikšana noteiktajā termiņā.

   

  SIA "Eirobūve Latvija", veicot celtniecības darbus, izmanto sertificētus, augstas kvalitātes materiālus un profesionālus, pieredzējušos darbiniekus.


  Paveiktie darbi
 • Viens no mūsu darbības virzieniem: CELTNIECĪBA. 

  SIA Eirobūve Latvija klientiem piedāvā augstas kvalitātes celtniecības un renovācijas pakalpojumus. Neatkarīgi no projekta lieluma un veida tiek nodrošināts viss nepieciešamais celtniecības darbu veikšanai, sākot ar pamatu izveidošanu un beidzot ar telpu iekšējo apdari. Piedāvājam arī tāmēšanas pakalpojumus visiem būvniecības procesiem, atsevišķiem būvdarbiem, materiāliem, darbaspēkam, konstrukcijām un citām pozīcijām.

  Vairāk
 • Viens no mūsu darbības virzieniem: REMONTS.

  Visa veida remonta darbu veikšana - no kosmētiskā līdz kapitālajam. Kvalitatīvi dzīvokļu, privātmāju, biroju un sabiedrisko ēku remontdarbi. Strikti ievērojot Latvijā pastāvošos tehniskus noteikumus un normatīvus veicam arī jebkuras sarežģītības inženiertīklu izveidi.  

  Vairāk